Захоплено торкався: Ігор Ніколаєв, що залишився без дружини, знайшов нове кохання

Нещодавно композитор Ігор Ніколаєв вийшов у світ вперше після того, як стало відомо про його госпіталізацію та інсульт.

63-річний співак з’явився на церемонії музичної премії, де позував перед фотографами в елегантному костюмі, проте виглядав схудлим і змарнілим. Багато людей були здивовані тим, що дружина Ніколаєва, Юлія Проскурякова, не з’явилася, щоб підтримати свого чоловіка. Однак, Ніколаєв не звівся з розуму і знайшов нове кохання.

Нагорода в номінації “Проєкт у галузі класичної музики” була вручена відомому музикантові, який став об’єктом піднесення та захоплення. Після урочистостей нагородження на церемонії “Вікторія”, музикант вийшов на зустріч з журналістами. У руках маестро була статуетка у вигляді жінки, якою він захоплено торкався.

Віддані фанати знають, що у Ніколаєва безліч нагород, але цією перемогою він теж дуже пишається. Нагорода стала його коханням, для якого він напевно знайде місце на своїй полиці з іншими статуетками. Фанати обсипали співака компліментами і привітали з черговим досягненням.

“Ось, щоб так завжди було! Заслужена нагорода! Браво!” – пишуть у коментарях.

Фотографи пропустили дружину виконавця Юлію Проскурякову на заході, незважаючи на те, що вона також є співачкою. Хоча вона не отримала нагороду, ймовірно тому, що не прийшла на церемонію. Багато людей здивувалися, що вона відправила свого чоловіка самого на світський захід. Оскільки в Інтернеті часто згадуються чутки про стосунки між маестро та його колишньою дружиною Наташею Корольовою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress