Залужний розкриває гіркі істини про майбутнє військового керівництва України

У розпал запеклих боїв на сході України президент Володимир Зеленський мав відверту розмову з генералом Валерієм Залужним, нинішнім головнокомандувачем Збройних сил, про це повідомляє Topress.info з посиланням на портал ТСН. Попри чутки про можливу відставку Залужного, цей діалог виявив гострі проблеми, з якими зіткнеться його наступник.

Як повідомляє The Washington Post з посиланням на неназване джерело в українському уряді, Зеленський висловив стурбованість з приводу зростання виснаження суспільства від тягаря війни та уповільнення міжнародної допомоги. Однак замість того, щоб викликати роздратування, Залужний скористався можливістю пролити світло на суворі реалії, з якими доведеться мати справу будь-якому новому головнокомандувачу.

“Будь-хто, хто займе цю посаду, все одно буде воювати проти більшої та краще озброєної сили у виснажливій війні, яка зайшла в глухий кут”, – сказав Залужний. Він підкреслив, що новому керівництву знадобиться потужний приплив додаткових військ, щоб замінити втрати та протистояти планам Росії відправити в бій ще 400 000 солдатів.

Крім того, Залужний наголосив на нагальній потребі збільшити постачання зброї, боєприпасів, транспортних засобів та іншого обладнання для українських військ. Як повідомляється, Зеленський уважно вислухав цей аналіз, продемонструвавши готовність зрозуміти масштаби викликів, що стоять перед наступним головнокомандувачем.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress