Заплутана головоломка: потрібно знайти незвичайний чізбургер за дев’ять секунд

Цей мозковий тест перевіряє, наскільки добре ви вмієте розрізняти дрібні деталі на зображенні, оскільки він ставить перед вами завдання знайти дивний предмет у цьому наборі чизбургерів – але це нелегко.

Оптичні ілюзії – це чудовий спосіб перевірити, як ваш мозок сприймає зображення. Однак, вони можуть викликати відчуття дискомфорту та потребу в чіпленні потилиці. Ці заплутані головоломки часто ставлять перед нами завдання знайти щось заховане в зображенні за короткий проміжок часу, залишаючи вас наодинці з часом, щоб спробувати розшифрувати його.

Новий логічний додаток, випущений JagranJosh, може змусити вас відчути голод після всієї мозкової активності, оскільки він зосереджується на чізбургерах. Ілюзія ставить перед вами завдання знайти серед маси чизбургерів, що пропливають перед вашими очима, той, що відрізняється від інших.

Як і в класичній грі “Де Воллі”, вам потрібно визначити, який бургер відрізняється від решти, але зробити це потрібно швидко, адже час обмежений. Якщо ви зможете знайти потрібний бургер за дев’ять секунд, то у вас може бути дуже високий IQ, але це нелегке завдання. Для багатьох з нас це буде великою проблемою і змусить вас замислитися над тим, де ж може бути захований бургер.

Переконайтеся, що у вас напоготові секундомір. Зображення: Bright Side

Якщо вам потрібна невелика підказка, де знайти остогидлий чізбургер, то пошукайте очима у верхньому лівому кутку зображення і зверніть увагу на те, де може бути відсутній основний інгредієнт.

Всі бургери включають в себе котлету, трохи салату і трохи сиру – погоджуйтеся на один.

Якщо ви все ще не знаєте, де цей бургер, то ми зробили за вас важку роботу, оскільки ми помітили, де він ховається.

Червоне коло показує, що воно знаходиться у верхньому лівому куті зображення, тому його було нелегко знайти.

Ви можете побачити його тут у червоному колі. Зображення: Bright Side

Тож, якщо ви хочете спробувати цю оптичну ілюзію, переконайтеся, що у вас є секундомір напоготові.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress