...

«Заради п’яти хвилин слави»: Дружина Брюса Вілліса відповіла підлим інтернет-тролям

Емма Хемінг Вілліс відповіла онлайн-тролям, які стверджують, що вона використовує діагноз свого чоловіка, який страждає на деменцію, для «п’яти хвилин слави».

Минулого місяця акторові Брюсу Віллісу поставили діагноз «лобно-скронева деменція», і відтоді Емма ділиться з ним своїми щасливими спогадами в соціальних мережах.

У відео, опублікованому в Instagram, Емма сказала: «Я щойно побачила інформацію про те, що я отримала свої «п’ять хвилин», і це чудово, це означає, що ви мене слухаєте. Отже, я збираюся взяти свої п’ять хвилин і перетворити їх на десять, тому що я завжди буду відстоювати інтереси свого чоловіка. А ще я збираюся підвищити рівень знань про (лобно-скроневу деменцію) і про тих, хто доглядає за хворими, які є неоспіваними героями».

«А потім я збираюся перетворити своє горе, свою злість і свій смуток на щось хороше навколо того, що відчуває себе гірше. Слідкуйте за цим простором, тому що я не прийшла гратися», додала Емма.

Емма дала відсіч тролям. Зображення: Instagram

Фанати швидко перейшли до розділу коментарів, щоб висловити своє захоплення сміливими словами Емми та виразити підтримку їй:

«З кожним днем я стаю все більшим і більшим шанувальником цієї жінки», «Ви сильна і ваш голос стає все гучнішим і сильнішим… спостерігаю за цим простором і завжди тут, щоб підтримати вас», «Ви дивовижна… моєму батькові нещодавно поставили діагноз «деменція»… ніхто не знає справжньої боротьби, через яку проходить опікун…», «Ця спільнота несамовито красива, і ми всі тут для вас».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!