Завдяки цьому рецепту, ви можете легко та швидко приготувати котлети з лише двох інгредієнтів

Я вже давно відкрила для себе цей рецепт і готую тільки за ним. Завжди виходять чудові котлети, а для їхнього приготування потрібно всього два інгредієнти, тож не потрібно складати складний список продуктів.

Для початку готування не потрібно багато продуктів: 0,5 кілограма фаршу з будь-якого м’яса та 250 грамів картоплі. Для приправлення можна використовувати будь-які спеції, а також додати свіжу зелень.

Починаємо готувати:

З мого досвіду можу сказати, що для приготування котлет будь-який фарш підійде, але найкраще використовувати яловичий або свинячий, або їх комбінацію. Якщо ви готуєте курячі котлети за цим рецептом, вони можуть вийти сухими. Але якщо ви прагнете створити дієтичну страву, можна використовувати фарш із птиці.

Подрібнене м’ясо відправляємо в миску.

Зараз додамо картоплю. Для цього потрібен сирий коренеплід, який необхідно натерти на дрібній терці. Після цього додамо спеції і перемішаємо все, щоб підготувати до подальшої обробки на сковорідці.

Яйця, хліб, сметана, манка та інші складові не знадобляться.

Щоб зберегти форму котлет, не потрібно додавати яйце. Достатньо кілька хвилин ретельно перемішувати фарш, щоб усі зайві повітряні бульбашки виходили з нього.

Надайте форму і помістіть її на розігріту сковороду, попередньо змащену олією. Протримайте декілька хвилин на вогні

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress