Заворотнюк показала свою преданість вірі, відвідавши монастир перед Великоднем

Наближення свята Великодня в православ’ї привело до церков і монастирів по всій країні безліч вірян, зокрема й членів сім’ї відомої актриси Анастасії Заворотнюк. Сім’я Заворотнюк славиться своєю побожністю і має традицію регулярно відвідувати храм не тільки під час Великодня, а й протягом усього року.

Як повідомляє teleprogramma, нещодавно в соціальних мережах з’явилася зворушлива фотографія Анни Заворотнюк та її бабусі, Валентини Борисівни, зроблена в Іоанно-Предтеченському жіночому монастирі. На знімку видно, що Анна прийшла в монастир у хусточці та чорних окулярах, тоді як її бабуся має гарний і спокійний вигляд, незважаючи на нещодавню госпіталізацію.

Не секрет, що сім’я Заворотнюків серйозно ставиться до своєї віри, і мама Анастасії також є глибоко віруючою. Однак їхні релігійні практики стали ще більш важливими перед обличчям триваючої боротьби Анастасії з раком мозку. Вже п’ять років вона бореться з цією хворобою, а її чоловік Петро Чернишов є її основним опікуном, який невтомно працює, щоб підтримати їхню сім’ю і покрити витрати на лікування Анастасії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress