Заявлення колишньої вихованки Потапа: Він пропонував мені інтимні стосунки в обмін на кар’єру

Співачка відреагувала на звинувачення у тому, що вона намагалася здобути популярність за рахунок імені відомого артиста.

Заява від української співачки GIP C, яка колись співала в групі NZK і співпрацювала з продюсером Потапом, стверджує, що репер впливав на неї та намагався звести її з розуму з метою вступити в статеві стосунки.

Співачка опублікувала інформацію в своїх соціальних мережах про те, що Потап пропонував їй непристойні угоди в обмін на успішну музичну кар’єру.

Можливо, мене обрали саме через те, що я викликала певну зацікавленість. Інакше я не можу пояснити наші “великі” розмови з лисим Альошею (Потапом – ред.) в неробочий час, вночі. Він мені говорив: “Я хочу, щоб ти сиділа на задньому сидінні, так, з ногами”. Я запитала: “Чи це пов’язано з моєю майбутньою кар’єрою в гурті?” Він відповів: “Прямо перпендикулярно”. Я заявила: “Я тут для того, щоб зробити заміри. Зупинись, давай виміряємо”. Він запитав: “А чому б не виміряти щось інше?” – розповіла виконавиця.

Увага! У відео міститься ненормативна лексика!

Виконавиця зізналася, що була змушена прийняти неправильне рішення. За її словами, репер Потат та співачка Настя Каменських не проявляли на спільних зустрічах ніякої підозри, що щось не так. Однак, не всі прихильники GIP C вірять її історії. Деякі користувачі мережі вважають, що вона намагається заробити на славі відомого артиста і обманює громадськість. Виконавиця запевнила, що має докази своїх слів, але наразі не має наміру їх розголошувати.

Докази своїх слів артистка поки не хоче наводити. Зображення: instagram.com/iamgip.c

“Я не намагаюся нікого переконувати, я просто висловлюю свої думки, розповідаю історії та повідомляю про минуле. Якщо я вирішу розширити тему, то буду надавати додаткові докази, включаючи витоки листування.” – заявила виконавиця.

Такий пост артистка зробила після того, як її звинуватили в хайпі. Зображення: instagram.com/iamgip.c

Пости артистки з минулого також викликають сумніви серед користувачів щодо їх правдивості. Наприклад, GIP C була присутня на весіллі Потапа та Насті Каменських, де вона опублікувала спільні фото з ними та привітала їх зі святами. Як повідомляє tsn, крім того, саме напередодні виходу її пісні співачка вирішила звинуватити репера в непристойних речах.

Весілля Потапа і Насті Каменської. Зліва – екс-підопічна продюсера. Зображення: instagram.com/iamgip.c

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress