Здоров’я Наталії Власової погіршувалося перед трагічним інцидентом на корпоративній вечірці

Наталія Власова, 44-річна російська актриса і співачка, була введена в стан медикаментозної коми після серцевої недостатності на корпоративній вечірці в Москві. За даними джерел, Власова вже деякий час відчувала проблеми з серцем, і у неї була діагностована ішемія.

Інцидент стався в неділю ввечері, коли Власова поскаржилася на погане самопочуття. Медики, які прибули на місце події, констатували у неї серцеву недостатність і терміново доставили її до лікарні. Попри їхні зусилля, стан її здоров’я раптово погіршився, і вона була переведена у відділення інтенсивної терапії.

Представники Власової заявили, що за день до інциденту вона виступала в одному з московських клубів, де їй раптово стало погано. Їй довелося покинути сцену, а пізніше вона знепритомніла за лаштунками. Цікаво, що співачка скаржилася на здоров’я і до виступу, але вирішила продовжити шоу.

Варто зазначити, що Власова висловлювала бажання знову стати матір’ю ще минулого року. Однак вона не розголошувала, чи є у неї партнер, чи ні. Її PR-менеджер Андрій Карпов підтвердив, що вона планує заморозити свої яйцеклітини найближчим часом, щоб здійснити свою мрію про ще одну дитину.

Ця трагічна новина шокувала шанувальників Власової по всьому світу. Вона відома завдяки своєму хіту “Я у твоїх ніг”, а також за участю в декількох фільмах і телешоу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress