Зеленський оголосив контрнаступ: “Час для російських військових закінчується”

Володимир Зеленський виступив зі своєю рішучою позицією щодо російської окупації території України, підкресливши, що час для російських військових закінчується. Він зробив заяву про контрнаступ Збройних Сил України та наголосив, що всі окупанти будуть знищені, якщо не покинуть територію України добровільно.

Під час свого візиту до села Ягідне, яке було звільнене від російських окупантів, Зеленський дав зрозуміти, що українські військові готові до бойових дій та не поступляться перед жодними загрозами. Він також заявив, що не може озвучувати подробиці плану контрнаступу, щоб не дати можливості російським терористам підготуватися до заходів ЗСУ.

Володимир Зеленський висловив своє рішуче ставлення до окупації території України та запевнив, що український народ не здамося перед агресором. Він також зробив гостру заяву про президента РФ Володимира Путіна, висловивши бажання, щоб той провів залишок свого життя в підвалі з відром замість туалету.

Незважаючи на загибель російського воєнкора Татарського, Володимир Зеленський заявив, що його не цікавлять події, що відбуваються в Росії, адже його головна мета – дбайливе ставлення до держави та захист України від зовнішньої агресії.

У своїй заяві Володимир Зеленський показав свою мужність та рішучість у боротьбі за свободу та незалежність України.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress