“Жінка заробляє менше”: Дружина Віктора Павліка розкрила свої заробітки у блозі

Катерина Репяхова, дружина відомого співака Віктора Павліка, зізналася у своїх заробітках в останньому пості на своєму блозі.

Основний дохід блогерки становить фотоблог, на якому вона часто публікує рекламні пости. Катерина заявила, що може заробляти від 150 до 200 тисяч гривень на місяць від своєї діяльності в Instagram. Проте, вона підкреслила, що її чоловік заробляє набагато більше, ніж вона.

“Мій чоловік має вищі доходи, ніж я. Ми збираємо кошти на купівлю власного житла і не витрачаємо їх на зайві речі”, – розповіла Катерина.

Крім того, Катерина має власний бізнес з продажу дитячого одягу, який на даний момент не приносить їй значного доходу. Проте, вона заявила, що розуміє, що на досягнення успіху в цій справі потрібен час і наполегливість.

Загалом, сім’я Віктора Павліка зосереджена на досягненні своєї мети – купівлі власного житла. Катерина підкреслила, що вони збирають кошти разом, і коли настане час, вирішать, чи куплять будинок, чи квартиру.

Як повідомляє tsn, ця історія демонструє, що сімейна дисципліна та фінансова дисципліна можуть допомогти досягнути значної мети.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress