Життя під обстрілом: Леся Нікітюк та її команда пережили трагічну подію під час зйомок свого шоу

Шоу бізнес

Леся Нікітюк та її команда пережили жахливий інцидент, коли потрапили під ворожий обстріл. Ведуча розповіла, що вони знімали своє шоу, подорожуючи містами України, коли трапилася трагічна подія. На щастя, всі залишилися живі та неушкоджені.

“Наскільки нам пізніше стало відомо, це була “Точка У”. Завдяки ЗСУ та Богу, ми всі залишилися живі та неушкоджені”, – розповіла Леся.

Ведуча також додала, що коли їхній екіпаж чує сигнали повітряної тривоги, вони негайно вирушають в укриття. Проте, коли зйомки проходили в Херсоні, вибухи були на порядок частішими.

“Ми кілька разів спускалися в укриття під час тривоги. Якщо в Telegram-групах пишуть про вибухи, то, щоб ви розуміли, вони були там постійно. Я звикла до цього, але це все одно було дуже страшно”, – зізналася ведуча.

Леся Нікітюк продовжує знімати своє шоу та подорожувати Україною, але тепер завжди пильно стежить за новинами та обережно ставиться до небезпечних ситуацій. Як повідомляє tsn, її історія нагадує про те, що життя може бути дуже непередбачуваним, і потрібно бути готовим до будь-яких випробувань, які можуть трапитися на шляху.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress