Життя виснаженої Заворотнюк поставили на таймер: відмовляється від води

Заворотнюк відчула втому від безупинного божевілля та нескінченних перегонів.

Минулого року донька актриси Анастасії Заворотнюк, яка перебуває у стані онкологічного захворювання, залишила свою батьківщину та відправилася до Арабських Еміратів. Там вона проживає зі своїм коханим та активно ділиться успіхами у соціальних мережах.

Декілька днів тому дочка Заворотнюк повернулася до Москви, і відразу заявила своїм шанувальникам, що якби не родичі, вона б не приїжджала. Здається, вона зробила їм послугу. Анна вже ненавидить холод та сльоту, і вимушення їхати до Москви лише додало проблем. Це, звичайно ж, неприємно, але у неї, швидше за все, залишається хвора мати, тому й потрібно було повернутися до Росії.

Донька Заворотнюк раптово прозріла: гроші потрібно розумно витрачати. Вона поспішила поділитися цією думкою зі своїми прихильниками. Крім того, молода жінка, що народилася 26 років тому, нарешті зрозуміла, що почалося для неї доросле життя. Цілковиті висновки.

Анна заявила, що вона вирішила відмовитися від використання води. Причиною цього рішення став той факт, що вона не знаходиться вдома, але продовжує сплачувати за воду за фіксованим лічильником. Анна зазначила, що не бачить сенсу платити за щось, що не використовує.

Залишається лише розібратися, як оплачувати послуги водопостачання, але це порівняно мала трудність порівняно з тим, що потрібно зробити дочці Заворотнюк, щоб вирішити свої фінансові проблеми та зекономити кошти.

Анна повідомила про необхідність відвідати посольство Еміратів та нотаріуса, а також вирішити багато бюрократичних питань. Дочка Заворотнюк зізналася, що цей візит до батьківщини є дуже напруженим для неї.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress