...

Журнал Playboy планує повернутись на вершину популярності через три роки після свого закриття

Три роки тому публікація бренду «Playboy» позбавила свого формату, але зараз він планує повернутися у вигляді платного цифрового сайту, подібного до OnlyFans, що пропонує підписку для користувачів.

Після того, як Playboy припинив виходити три роки тому, бренд готується до грандіозного повернення. Смерть засновника і головного редактора, Г’ю Хефнера у 2017 році, поставила видання перед необхідністю переосмислення свого іміджу та відображення більш сексуально-позитивної концепції.

Тому Playboy здійснив кардинальні зміни на своїй платформі під керівництвом бренд-офіцера Рейчел Веббер, впровадивши сервіс у стилі OnlyFans.

Playboy перезапускає свій культовий журнал як цифрове видання. Зображення: Шарлотта Резерфорд для Playboy / MEGA

Згідно з найновішими повідомленнями, Playboy збирається розміщувати свій контент на платній платформі, на зразок популярного сайту з підпискою, який допоміг зіркам, таким як Меган Бартон Хенсон і Белла Торн, заробити мільйони. Натомість, відомі «Playboy зайчики» будуть замінені «творцями Playboy», які будуть публікувати різноманітний контент для дорослих та інші матеріали на сторінках сайту.

Про це йдеться у прес-релізі Playboy Enterprises: «Playboy підтверджує свою роль найгарячішої платформи для найкреативніших, найсміливіших, найсексуальніших, найвеселіших і найбунтівніших творців у світі». Хоча Playboy відомий своїми топлесними моделями, не всі жінки, які з’являться на сайті, будуть оголеними, оскільки, за словами представника бренду, «багато хто з наших авторів не має оголеної натури на своїх сторінках».

Щоб підігріти ажіотаж до цифрового дебюту журналу, який відбудеться наприкінці цього року, першою на платформі з’явиться модель і колишня подружка Playboy Аманда Серні (Amanda Cerny).

Першою на платформі з’явиться Аманда Черні. Зображення: Шарлотта Резерфорд для Playboy / MEGA

На кількох спокусливих знімках, зроблених для просування бренду, Аманда сидить на гігантській моркві, одягнена в металеве бюст’є з відповідною нижньою частиною та знаковими вушками-кроликами Playboy.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!