Зірка серіалу “Інтерни” Христина Асмус розповідає про свою госпіталізацію з небезпечною хворобою

Шоу бізнес

Новину про госпіталізацію російської актриси Христини Асмус з небезпечною хворобою можна розглядати з кількох точок зору. Природно, що її теперішній стан викликав підвищену цікавість, зважаючи на те, що сама актриса свідомо вирішила розповісти про те, як вона потрапила до медичного закладу, з перших вуст.

Важко не помітити, наскільки сильно змінилася Христина Асмус з моменту потрапляння в лікарню. Її зовнішній вигляд і стан вражають. Це свідчить про те, що вона відкрита щодо своєї ситуації. І не намагається приховати той факт, що зараз знаходиться під впливом небезпечного вірусу.

Останнім часом актриса рідко з’являється в ЗМІ. Її життя останнім часом стало менш помітним для громадськості. Але варто згадати галас минулої весни через можливу вагітність зірки серіалів “Інтерни” та “СМС” від нового коханого. Спочатку Христина збиралася лише жартувати з цього приводу, але врешті-решт зізналася, що дійсно погладшала, хоча причиною став банальний апетит. Після цього вона багато працювала над собою, щоб знову відчувати себе комфортно на улюблених фото в купальнику.

Однак сьогодні проблеми з фігурою для Христини відійшли на другий план. Це легко зрозуміти, прочитавши її нові пости в Instagram*, де вона поділилася деякими інтимними моментами свого життя. Новини невтішні — стан її здоров’я залишається поганим.

Христина Асмус розповідає про свою госпіталізацію з небезпечною хворобою / соцмережі

“Ротавірус — це справжнє випробування. Не можу не відзначити роботу медичного персоналу, який боровся за мій комфорт, і всіх, хто підтримував мене. Я провів два дні в інфекційному відділенні місцевої лікарні, де висока температура і симптоми ротавірусу зробили мене виснаженим. Хоча це було нелегко, моєму організму вдалося подолати хворобу”, – розповів Асмус.

Христина Асмус розповідає про свою госпіталізацію з небезпечною хворобою / соцмережі

На одному з фото, зроблених у лікарні, Христина показала своє меню. Серед обмеженої кількості їжі можна побачити чималу кількість медикаментів, які необхідні у боротьбі з ротавірусом. Сподіваємося, що медичний персонал продовжить піклуватися про Христину, і вона зможе якнайшвидше повернутися до своєї активної творчої діяльності.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress