Зіркове розлучення: що сталося між Потапом та Настею Каменських та як воно пов’язано зі скандалом навколо GIP C

Шоу бізнес

Шанувальники музичного дуету Потапа та Насті Каменських висловлюють своє занепокоєння останніми новинами, які стосуються їх приватного життя. Після того, як експодопічний шоумен GIP C звернувся до громадськості за допомогою в мережі Інтернет, з’явилися чутки про можливий розрив між зірковими партнерами. Блогер Богдан Беспалов повідомив, що за його джерелами Потап та Каменських вже подали на розлучення.

Журналіст зізнався, що співачка й продюсер пішли різними шляхами через зраду останнього з її близькою знайомою. Хоча подібні випадки не були для Каменських новинкою, цього разу вона втомилася витримувати такі поступки. Це сталося після того, як Потап знову зрадив її з цією самою людиною з їхнього кола. Каменських не змогла виправдати таку зраду та вирішила розірвати шлюб. До цього моменту вона терпіла подібні поступки Потапа поза шлюбом, оскільки їхній шлюб був заснований на комерційних засадах та не мав жодних реальних почуттів. Потап та Каменських домовилися розлучитися тихо, щоб уникнути зайвого розголосу.

Зображення: instagram.com/realpotap

Блогер Богдан Беспалов заявив, що можливі повідомлення про те, що Каменських не зможе виступати протягом певного часу через втрату голосу, можуть бути лише піар-ходом співачки. Ймовірно, ця стратегія призначена для відволікання уваги від скандалу з Потапом.

Нагадаймо, що скандал навколо Потапа виник через звинувачення колишньої підопічної співачки GIP C у харасменті. Артистка стверджує, що продюсер запропонував їй інтимні стосунки на користь її кар’єри і натякав на такі стосунки неодноразово. Як повідомляʼ tsn, спочатку співачку звинуватили в створенні шуму для підняття рейтингу, але GIP C пообіцяла надати докази своїх слів. Крім того, дівчина стверджує, що не тільки вона стала жертвою Потапа, а й інші артистки.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress