Зірковий роман чи гра на публіку? Справжня правда про стосунки Алли Пугачової та Максима Галкіна

Зірки

Від самого початку, коли мова зайшла про стосунки Алли Пугачової та Максима Галкіна, у багатьох виникли сумніви щодо їхньої щирості. Дехто навіть вважав ці стосунки радше грою на публіку та грошима, ніж справжнім коханням. Навіть сама Примадонна визнала це через багато років.

Варто зазначити, що коли народилися діти Алли та Максима, Ліза і Гаррі, дискусії про фіктивність їхнього шлюбу вщухли. Пара демонструвала свою єдність, регулярно з’являючись на публіці разом. Заради сім’ї та своєї довгоочікуваної мрії Галкін навіть вирішив побудувати справжній замок у підмосковному Грязі. Загалом, ця сім’я здавалася зразковою і щасливою. Багато хто відзначав їхніх дітей, які швидко стали відомими в інтернеті.

Але у 2022 році Алла Пугачова разом зі своєю спадкоємицею покинула Росію, слідом за Максимом Галкіним, який голосно виступив проти російської агресії в Україні та був визнаний “іноземним агентом”. Після цього примадонна поверталася до Росії лише двічі. Зараз вона постійно проживає з дітьми в Ізраїлі, а Галкін їздить на світові гастролі, намагаючись забезпечити сім’ю.

На тлі останніх подій спливають старі розмови про загадковість стосунків Пугачової з коміком. Особливий інтерес викликав молодий фаворит Алли Борисівни, якого вона помітила під час фільмування шоу “Фактор А”. Сергію Савіну пощастило сподобатися примадонні, і вона сприйняла це серйозно. Сталося це у 2011 році. Через багато років співак, який не припинив творчу кар’єру, почав висвітлювати неймовірні аспекти своїх стосунків з Пугачовою.

Зокрема, зірка була готова піти від Галкіна на користь Савіна, і це вразило коміка. За словами Савіна, виявилося, що відносини між Аллою Борисівною і Максимом були організовані. Ось що співачка відверто розповіла Сергію, ігноруючи чоловіка:

“Ще коли я переїхав до його замку в Грязях, я запитав Аллу, як вона себе тут почуває. Вона відповіла: “Комфортно. Те саме можна сказати та про наші стосунки — комфортно. Немає ніяких почуттів. Тільки комфорт. Максим — чудовий художник. Але я не відчуваю тут кохання. Ця історія не про це. Вона про комфорт. Розумієш?” – сказала мені Алла.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress