Зйомки нового фільму «Чужий» розпочнуться в березні: повний акторський склад

Студія 20th Century Studios оголосила нові деталі сюжету, поповнення акторського складу та виробничий статус останнього фільму “Чужий”.

Хоча сюжет фільму, який ще не має назви, тримається в таємниці, студія повідомила, що фільм розповість про “групу молодих людей на далекій планеті, які опинилися у протистоянні з найстрашнішою формою життя у Всесвіті”.

Серед тих, хто зіткнеться з жахливими істотами, Девід Йонссон (“Індустрія”), Арчі Рено (“Тінь і кістка”), Ізабела Мерсед (“Розалін”), Спайк Ферн (“Бетмен”) та Айлін Ву (“Далеко від дому”), які приєднаються до раніше оголошеної виконавиці головної ролі Кейлі Спені (“Кобила з Істтауна”).

Як повідомдяє variety.com, на додаток до оголошення акторського складу, студія 20th Century Studios оголосила, що виробництво дев’ятого фільму франшизи розпочнеться 9 березня в Будапешті.

Режисером, сценаристом і продюсером стрічки виступить Феде Альварес, відомий своїми фільмами жахів “Дівчина в павутинні”, “Не дихай” і ремейком “Зловісних мерців”. Під брендом Scott Free режисер оригінального “Чужого” Рідлі Скотт виступає в якості виконавчого продюсера разом з Майклом Прусом (“Наш друг”). До Скотта і Пруса приєдналися продюсери Брент О’Коннор (“Швидкісний поїзд”), Елізабет Кантільон (“Переконання”) і Том Моран (“Король пончиків”).

Проект без назви приєднується до серії приквелів, прем’єра якої відбулася у 2012 році, коли вийшов фільм “Прометей”, а потім “Чужий: Заповіт”. Серія приквелів є останньою ітерацією і продовжує оригінальну серію, яка розпочалася в 1979 році з “Чужого”, за яким слідували “Чужий”, “Чужий 3”, “Воскресіння Чужого”, а потім кросоверна серія, яка розпочалася в 2004 році з “Чужий проти Хижака” і “Чужий проти Хижака: Реквієм”.

Хоча дата початку зйомок оголошена на наступний тиждень, у поки що безіменного проекту ще не призначена дата прем’єри.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress