...

Зйомки нового фільму «Чужий» розпочнуться в березні: повний акторський склад

Студія 20th Century Studios оголосила нові деталі сюжету, поповнення акторського складу та виробничий статус останнього фільму «Чужий».

Хоча сюжет фільму, який ще не має назви, тримається в таємниці, студія повідомила, що фільм розповість про «групу молодих людей на далекій планеті, які опинилися у протистоянні з найстрашнішою формою життя у Всесвіті».

Серед тих, хто зіткнеться з жахливими істотами, Девід Йонссон («Індустрія»), Арчі Рено («Тінь і кістка»), Ізабела Мерсед («Розалін»), Спайк Ферн («Бетмен») та Айлін Ву («Далеко від дому»), які приєднаються до раніше оголошеної виконавиці головної ролі Кейлі Спені («Кобила з Істтауна»).

Як повідомдяє variety.com, на додаток до оголошення акторського складу, студія 20th Century Studios оголосила, що виробництво дев’ятого фільму франшизи розпочнеться 9 березня в Будапешті.

Режисером, сценаристом і продюсером стрічки виступить Феде Альварес, відомий своїми фільмами жахів «Дівчина в павутинні», «Не дихай» і ремейком «Зловісних мерців». Під брендом Scott Free режисер оригінального «Чужого» Рідлі Скотт виступає в якості виконавчого продюсера разом з Майклом Прусом («Наш друг»). До Скотта і Пруса приєдналися продюсери Брент О’Коннор («Швидкісний поїзд»), Елізабет Кантільон («Переконання») і Том Моран («Король пончиків»).

Проект без назви приєднується до серії приквелів, прем’єра якої відбулася у 2012 році, коли вийшов фільм «Прометей», а потім «Чужий: Заповіт». Серія приквелів є останньою ітерацією і продовжує оригінальну серію, яка розпочалася в 1979 році з «Чужого», за яким слідували «Чужий», «Чужий 3», «Воскресіння Чужого», а потім кросоверна серія, яка розпочалася в 2004 році з «Чужий проти Хижака» і «Чужий проти Хижака: Реквієм».

Хоча дата початку зйомок оголошена на наступний тиждень, у поки що безіменного проекту ще не призначена дата прем’єри.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!