Зменшіть рівень холестерину на 70% за допомогою цієї простої закуски на сніданок

Понад двоє з п’яти жителів Англії мають високий рівень холестерину, що може значно підвищити ризик розвитку смертельних серцевих захворювань та інсульту. Високий рівень холестерину – це коли в крові людини занадто багато жирової речовини, яка називається холестерин, пояснює NHS.

Це часто пов’язано з нездоровим харчуванням, надмірною вагою, недостатньою фізичною активністю, курінням і вживанням алкоголю. Але експерти в галузі охорони здоров’я пояснили, як соєві продукти можуть допомогти знизити рівень холестерину.

Від кубиків тофу до йогурту для сніданку – соя та продукти з неї стають все більш популярними завдяки своїм корисним властивостям. Організація Heart UK назвала ці продукти “ідеальними” для “здорової для серця” дієти, оскільки вони містять багато білка, вітамінів і мінералів. Однією з причин, чому ці рослинні продукти корисні для вашого рівня холестерину, є низький вміст насичених жирів.

Насичені жири містяться у вершковому маслі, салі, ковбасах, сирі та печиві і пов’язані з підвищеним рівнем ЛПНЩ, або поганого холестерину. “Соєві продукти є хорошим варіантом для заміни продуктів з високим вмістом насичених жирів, таких як м’ясо, жирні вершки і молочні продукти, а також закуски, такі як чіпси”, – стверджує Heart UK.

Благодійна організація рекомендує споживати близько двох-трьох порцій соєвих продуктів щодня, однією з яких є 150 грамів соєвого йогурту. Дослідники виявили, що в середньому вживання 25 грамів соєвого білка на день знижує рівень ЛПНЩ приблизно на три-чотири відсотки протягом шеститижневого періоду.

Соєві продукти є хорошим варіантом для заміни продуктів з високим вмістом насичених жирів

Автори дослідження додали: “Перетравлені пептиди соєвих бобів змогли зменшити накопичення ліпідів на 50-70%, і це дуже важливо.

“Це можна порівняти з дією статинів, які знижують накопичення ліпідів на 60 відсотків”.

Якщо соєвий йогурт не для вас, є низка інших продуктів, зокрема

  • Соєве молоко
  • соєвий фарш
  • соєві горіхи
  • боби едамаме
  • Тофу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress