“Зміни себе для мене”: Дружина Віктора Павліка визнала, що пропонувала змінити зовнішність свого чоловіка

Катерина Реп’яхова, дружина співака Віктора Павліка та блогерка, вирішила здійснити пластичну операцію, хоча її чоловік був проти будь-яких змін у її зовнішності.

У зв’язку зі змінами в її житті, блогерка згадала про те, що її чоловік може виглядати краще, якщо скористатися косметологічними процедурами.

“Звичайно, є дещо, що йому слід змінити. Наприклад, він вже став лисим. Якщо він постригся повністю, то це було б непогано, адже в деяких місцях волосся відсутнє, а в деяких воно ще залишилося. Вже пропонували різні варіанти, такі як уколи та пересадка волосся, а навіть безкоштовну рекламу, проте він не згодився. Також можна було б зробити йому підтяжку, щоб він виглядав молодше поруч зі своєю молодою дружиною”, – поділилася Катерина у своєму інтерв’ю для “Слава+“.

Проте, згідно зі словами блогерки, Віктор Франкович напевно не згоден на будь-які зміни у своєму зовнішньому вигляді, навіть на пластичні операції. Співак прихильний до того, щоб зберігати природність свого вигляду. Катерина поважає думку свого чоловіка і не намагається нав’язувати йому свої погляди.

“Він показав мені фотографію старенького гітариста, який був зморшкуватим і сказав: “Я хочу бути таким же природним, як він”. Хоча я не маю нічого проти, і не хочу наполягати на своєму, проте я прошу не нав’язувати мені своїх ідей. Я можу висловити свою думку, і цим ми завершимо нашу розмову”, – заявила Репяхова.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress