Зміни для воїнів: Кабмін змінює виплати під час воєнного стану

Україна

Нинішній Кабінет Міністрів звернув увагу на перегляд виплат нашим військовослужбовцям. Розглянемо деталі цього питання.

Під час воєнного стану та загальної мобілізації наші військовослужбовці направляються до різних військових частин. За свою службу вони отримують щомісячні грошові виплати, а також додаткові компенсації для певних категорій осіб. Нещодавно Кабінет Міністрів вніс зміни до Постанови 168 про виплати військовослужбовцям, і цією новиною поділився Тарас Мельничук, представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді, у своєму Telegram-каналі.

Ці зміни стосуються не лише військовослужбовців, а й звичайних громадян, а саме осіб рядового і начальницького складу, працівників поліції та членів їхніх сімей. Всі вони тепер отримують спеціальні виплати під час воєнного стану.

Зокрема, особам, які займають керівні посади або працюють інструкторами у військових навчальних закладах, таких як навчальні центри або частини, буде виплачуватися додаткова грошова винагорода в розмірі від 15 до 30 тисяч гривень на місяць. Розмір цієї доплати залежатиме від рівня підготовки та кваліфікації особи, а також від тривалості підготовки особового складу протягом місяця.

Затверджено також розміри додаткової винагороди для різних категорій посад керівників, інструкторів та викладачів.

Важливо також зазначити, що військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, каліцтво або травму під час захисту Батьківщини та визнані військово-лікарською комісією (“ВЛК”) частково придатними до військової служби, буде надаватися грошова допомога. Допомога буде виплачуватися протягом двох місяців з моменту надходження їх у розпорядження, незалежно від того, чи перебувають вони у відпустці, чи на стаціонарному лікуванні.

Слід зазначити, що грошова компенсація виплачується без урахування будь-яких поточних доплат, які можуть бути передбачені за попередньою посадою. Після тривалого періоду працевлаштування понад два місяці та до закінчення цього строку військовослужбовцям виплачується щомісячний оклад за військовим званням, нарахування за вислугу років та додаткове грошове заохочення у розмірі 20 100 гривень.

Зміни в системі виплат для наших захисників вже стали реальністю, і це покращення допомагає підтримати наших військових у часи непередбачуваних обставин.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress