Змова вбивці розкрита: Андрій Разін заявляє про замовний характер вбивства Юрія Шатунова

Шоу бізнес

У нещодавньому відвертому одкровенні Андрій Разін, відомий продюсер і лідер відомого музичного гурту “Ласкавий май”, заявив про замах на його життя. Це одкровення з’явилося майже через рік після передчасної смерті Юрія Шатунова, улюбленої зірки, пов’язаної з групою, повідомляє prozvezd.

В той час як офіційні повідомлення пояснюють смерть Шатунова серцевою недостатністю, Разін твердо переконаний, що в цій історії є щось більше. Він стверджує, що і Шатунова, і видатний композитор групи, Сергій Кузнєцов, стали жертвами зловісної змови, метою якої була величезна фінансова вигода.

Разін, який зараз проживає в Туреччині, розповідає, що за ним стежать невідомі зловмисники в цій країні. Побоюючись за свою безпеку, він звернувся за допомогою до спеціалізованих агентств для вирішення ситуації, що склалася. На своїй сторінці в соціальних мережах 59-річний продюсер вказує на відоме злочинне угруповання, пов’язуючи смерті Шатунова і Кузнєцова з їхніми зловмисними діями. Однак Разін висловлює сподівання, що об’єднані зусилля спецслужб Америки, Ізраїлю та колишніх співробітників Інтерполу, які працюють в Росії, дозволять виявити винуватців цих трагедій.

Андрій Разін, Юрій Шатунов і Сергій Кузнєцов у молодості. Фото: соцмережі

За словами Разіна, правоохоронні органи вже затримали одного з осіб, причетних до планування замаху. Затриманий надав свідчення, з яких випливає, що певні служби замовили йому усунення Разіна, щоб таким чином зірвати заплановані концерти з нагоди 60-річчя продюсера.

Разін стверджує, що мотиви нападників виходять за межі його життя, оскільки вони намагаються вимагати від нього непомірну суму грошей. Проте рішуче налаштований продюсер впевнений, що зловмисники не досягнуть успіху у своїх нечестивих намірах.

“Я запевняю вас, що всі концерти відбудуться за планом”, – стверджує він, висловлюючи подяку турецькій владі, а також європейським і американським спецслужбам. Ці структури старанно працюють над тим, щоб забезпечити його безпеку і запобігти будь-яким небажаним інцидентам у ці неспокійні часи. Вважається, що сума, яку вимагають, а саме 1 800 000 доларів США, була отримана аналогічним чином від Юрія Шатунова, використовуючи концертні доходи гурту.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress