Змушений боротися за життя: Ігор Ніколаєв знову в реанімації

Зірки

Неодноразові госпіталізації Ігоря Ніколаєва стали справжнім занепокоєнням для багатьох шанувальників. Талановитий артист вже вдруге за цей рік потрапляє до реанімації. За неофіційною інформацією, він знову потребує медичної допомоги через проблеми з серцем.

Станом на сьогодні, 15 вересня, відомо, що колишній чоловік Наташі Корольової госпіталізований в реанімацію. Медичний персонал робить все можливе, щоб допомогти йому. Ця ситуація повторюється лише через кілька місяців після попередньої госпіталізації Ігоря Юрійовича через проблеми з серцем.

Слід зазначити, що лікарі оцінюють стан Ніколаєва як дуже важкий. У січні цього року він потрапив до лікарні зі схожими проблемами та переніс складну операцію на серці з встановленням двох стентів. На щастя, взимку стан Ігоря Юрійовича стабілізувався, і через кілька днів після операції його відпустили додому.

Однак, після сьогоднішньої новини про його повторну госпіталізацію, інформація про можливу нову операцію залишається невідомою. Слід зазначити, що, за повідомленнями ЗМІ, журналістам не вдалося зв’язатися з Юрієм Миколайовичем, а його молода дружина також утримується від коментарів. Раніше вона досить емоційно відреагувала на галас у ЗМІ та соціальних мережах щодо госпіталізації чоловіка. “Нічого надприродного немає, ми просто викликали швидку допомогу через погіршення його стану. Але ви створили справжню істерику. Будь ласка, заспокойтеся”, – написала вона. За новими даними, композитора доставили до лікарні вчора, 14 вересня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress