Знайдено радіосигнал на відстані 12 світлових років: чи є життя на іншій планеті?

На планеті, що знаходиться на відстані 12 світлових років від Землі, виявлено звуковий радіосигнал, що сподівається збудити інтерес до можливої наявності життя на цій планеті.

Сигнал було виявлено з допомогою розташованої в Арізоні радіотелескопічної антени Green Bank. Це було зроблено в рамках проекту SERENDIP, який працює над виявленням позаземного життя.

Вчені, які досліджують цей радіосигнал, відзначають, що він є досить стійким та кохерентним. Це означає, що він має досить високу ймовірність бути природним походженням, а не спричинений якимось шумом чи перешкодою.

Незважаючи на те, що це знахідка не може слугувати доказом наявності позаземного життя, вона може бути першим кроком до розуміння того, що на інших планетах можуть існувати умови для життя.

За словами вчених, щоб це стало можливим, потрібно проводити додаткові дослідження та аналізи радіосигналів, що виявляються з інших частин Всесвіту. Як повідомляє dailymail, якщо буде знайдено додаткові докази, що на інших планетах може бути життя, це може допомогти розширити наше розуміння Всесвіту та місця людини в ньому.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress