...

Знаменита 69-річна ведуча Опра Вінфрі відвідала місце хрещення Ісуса

Минулого тижня Опра Вінфрі та її подруга Гейл Кінг відвідали місце хрещення Ісуса в Йорданії. Популярна 69-річна ведуча ток-шоу в неділю поділилася зі своїми 22 мільйонами підписників серією знімків зі своєї чудової відпустки.

На одному фото Опра виглядає захопленою, позуючи на фоні археологічних розкопок, а на іншому вона насолоджується прогулянкою на верблюдах у Петрі. На іншій — Опра і Гейл хизуються своєю перлинною білизною, фотографуючись біля Сік (вузького проходу), що веде до Петри.

Опра поділилася кількома знімками зі своєї відпустки. Зображення: Instagram

Вона підписала публікацію: «Відвідала Йорданію цього тижня, і було так багато чого побачити і пережити! Ми відвідали місце, де Іоанн Хреститель хрестив Ісуса, Петру з усіма її принадами, верблюдами і місце, звідки викочується великий валун з Індіани Джонса. Так багато історії в «Місті троянд», визнаному одним з 7 нових чудес світу. Потрібно 3 дні, щоб дійсно побачити все це, а ми витратили лише 3 години. Внесіть його до свого списку обов’язкових для відвідування, якщо ви цього ще не зробили!»

Як повідомляє mirror, на одному з кадрів Опра надула губи, стоячи поруч зі сплячим верблюдом. На ній були штани кольору хакі, зелений шарф і тепле пальто.

Зірка позувала поруч з верблюдом. Зображення: Instagram

Хоча багатьом шанувальникам сподобалися фотографії, деякі поскаржилися на те, що вона їхала верхи на верблюді. «Бідні верблюди! Їхні спини зруйновані через ці поїздки», — сказав один користувач, а інший додав: «Я б хотів, щоб з верблюдами не так жорстоко поводилися».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!