Знаменитості, які жалкують про косметичні операції: від “спотвореного” обличчя супермоделі до неприродно великих грудей

Бажання мати молодий, стрункий та привабливий вигляд часто примушує знаменитостей піддаватися хірургічному втручанню, але не всі з них задоволені результатом.

Холлі Хейген

Холлі Хейген розповіла, що “шкодує” про те, що зробила операцію. Зображення: Instagram

Цього тижня зірка серіалу “Джорді Шор” Холлі Хейген розповіла, що витратила 37 000 доларів на хірургічні операції протягом багатьох років, але шкодує про це.

Холлі детально описала свій перший досвід пластичної операції на грудях, який вона зробила у віці 18 років. Вона зазначила, що перш ніж вирішитися на операцію, вона дивилася на Кеті Прайс і інших людей, які зробили пластику, але тепер жаліють про своє рішення.

У своєму виступі в 2020 році Холлі зізналася, що пластична операція значно погіршила її почуття про себе. Вона вірила, що операція зробить її щасливішою та допоможе отримати ідеальне тіло. Однак, результати не відповідали її очікуванням.

Наразі Холлі є однією з численних зірок, які зізналися у жалі про свої зовнішні зміни.

Кеті Прайс

Кеті Прайс розповіла, як почувалася “монстром” після косметичної операції. Зображення: Getty Images/Backgrid

Кеті, 44-річна хірургиня з великим досвідом в пластичній хірургії, визнала, що втратила рахунок кількості операцій на грудях, які вона проводила, і не знає свого розміру бюстгальтера. Вона здійснювала численні пластичні операції, такі як ліпосакція всього тіла, підтяжки очей і губ, ліпосакція під підборіддям, а також ін’єкції жиру в сідниці, зокрема, в Туреччині.

У минулому вона ділиться своїм досвідом з журналістами The Sun: “Це було жахливо. Я подумала, що помру. Я боялася виглядати як потвора… як несправжня лялька. У мене були дірки та шви по всьому тілу, і виглядала я як монстр з фільму жахів. Але я просто хочу повернути колишню Кеті!”.

Нещодавно вона демонструвала результати своєї 16-ї операції на грудях, найбільшої в її житті, під час відпочинку на Таїланді.

Міккі Рурк

Серцеїд вісімдесятих Міккі Рурк заявив, що йому потрібна коригувальна операція

Вперше Міккі здобув популярність у 80-х роках завдяки ролям у фільмах “Закусочна” та “9 з половиною тижнів”.

Але 70-річний актор каже, що його кардинально інше обличчя стало можливим завдяки коригувальним операціям після того, як бокс зіпсував йому обличчя.

Він розповів: “Здебільшого це було зроблено для того, щоб виправити те, що сталося з моїм обличчям після боксу, але я звернувся не до того фахівця, щоб зібрати своє обличчя докупи”.

Він також описав, як йому брали хрящ з вуха, щоб спробувати відбудувати ніс.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress