Зняли Лободу за інтимними діями: привернула увагу

Зірки

Світлана Лобода, українська співачка, наразі зіткнулася з викликами, пов’язаними з підтримкою інтересу аудиторії до своєї творчості та особистості.

Не дивлячись на стрімке зниження інтересу до концертів у Європі та низьку популярність її пісень українською мовою, співачка залишається активною в соціальних мережах.

У перервах між російськими корпоративними заходами в Дубаї Лобода ділиться фотографіями на своєму Telegram-каналі, намагаючись продемонструвати свій “розкішний спосіб життя”. Цього разу співачка опублікувала знімки, на яких вона в блискучих колготках і білому піджаку відпочиває у вільній позі, торкаючись однією рукою інтимних місць.

“Я дуже люблю ці лінії… Ysl”, – лаконічно підписала фото Лобода, уникаючи емоційних висловлювань.

Зняли Лободу за інтимними діями / Фото: instagram.com/lobodaofficial/

Шанувальники Світлани не забарилися з компліментами. Втім, важливо враховувати, чи приймає їх співачка із задоволенням. Більшість коментарів під її постами були написані російською мовою, від якої артистка відмовилася, висловивши невдоволення.

Звісно, серед відгуків були й гнівні коментатори. Дехто вважав, що Лобода виглядає надто виснаженою, а дехто заявляв прямо: “Ви справді вважаєте її красивою? Схаменіться”.

Але навіть до найзапекліших хейтерів варто ставитися з розумінням, адже саме завдяки їм Лобода зберігає певний інтерес до себе. З наближенням новорічних корпоративів саме час зробити все можливе, щоб залишатися знаменитою, переконані користувачі мережі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress