Зустрічайте світлий Великдень 16 квітня з новим потужним циклом магнітних бур

Великдень 2023 року ознаменує початок нового циклу сонячних бур. 16 квітня магнітна буря розпочне цей період небезпечної активності нашої головної зірки. Це несприятливий час навіть для здорових людей, а для метеочутливих і людей, які страждають на метеофобію, він становить прямий ризик для здоров’я. Саме тому вкрай важливо ознайомитися з розкладом магнітних бур.

Протягом цього тижня сонячних бур електромагнітне поле Землі зазнає найсильнішого багатоденного збурення. Хоча ці коливання не досягнуть пікових значень, вони все одно вплинуть на самопочуття багатьох людей, особливо тих, хто має хронічні захворювання або ослаблений організм.

Ось поточний графік циклу сонячних бур на 16-22 квітня із зазначенням максимальної сили магнітної бурі:

  • 16 квітня – 3 бали;
  • 17 квітня – 3 б;
  • 18 квітня – 4 б;
  • 19 квітня – 5 б;
  • 20 квітня – 5 балів;
  • 21 квітня – 5 балів;
  • 22 квітня – 3 б.

Весь тиждень буде вкрай несприятливим для активності, важкої фізичної та емоційної роботи. Тому під час сонячних бур дуже важливо берегти себе.

Хоча офіційна наука може не визнавати вплив сонячної активності на організм людини, багато лікарів визнають, що він існує і з ним можна боротися. Здорові люди без метеочутливості можуть не відчувати впливу слабких і помірних магнітних бур. Однак ті, чий організм зазнав впливу бурі магнітудою 5 і більше балів, можуть відчувати мігрень, слабкість, перепади настрою або зниження настрою. Деяким може бути важко заснути, а інші можуть страждати від сонливості.

Метеочутливі люди можуть важче переносити магнітні бурі, відчуваючи такі симптоми, як головний біль, запаморочення, стрибки артеріального тиску і пульсу, чутливість до гучних звуків і яскравого світла, відчуття задухи, загострення хронічних захворювань, нудота, блювота, апатія, небажання що-небудь робити та загальна слабкість.

Ось чому важливо більше відпочивати в період сонячних бур і переглянути свій розпорядок дня. Недосипання та пізній відхід до сну можуть послабити навіть здоровий організм. Пити більше води та їсти легку їжу також може допомогти. Під час магнітних бур мінімізуйте у своєму раціоні жирну та солону їжу, м’ясо та кофеїн.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress