Як довго ще протримається літня спека в Україні

Владислав Білик, начальник відділу метеорологічних прогнозів Українського гідрометеорологічного центру, повідомив, що інтенсивність спеки зменшується з приходом осінніх місяців. Він додав, що в останні дні серпня в Україні буде суха і спекотна погода, температура повітря підніметься до +30 градусів.

Білик також зазначив, що на більшій частині території країни дощі майже малоймовірні. Є невелика ймовірність короткочасних опадів у північних та північно-східних областях, а також у гірських районах Карпат.

Фахівець з метеорології підкреслила, що ця фаза підвищеної температури повітря є результатом присутності антициклону — регіону, який характеризується підвищеним атмосферним тиском, що зберігається протягом усього літнього сезону. Однак у вересні можливі прохолодні дні. Цей антициклон має широке охоплення і впливає на більшу частину території України.

Варто зазначити, що прогнози погоди можуть змінюватися, але, за словами Білик, період літньої спеки не може тривати нескінченно довго і зміна погодних умов буде.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress