Погода на межі екстриму: спека та грози розбурхують Україну сьогодні, 26 серпня

Сьогодні в Україні буде значно спекотніший день, у кількох регіонах очікуються дощі. Варто зазначити, що подекуди ці опади супроводжуватимуться грозовою активністю.

Цієї суботи, 26 серпня, українці зіткнуться з погодною ситуацією, коли температура повітря значно підвищиться. Вдень очікується підвищення температури по всій країні, а в деяких регіонах стовпчики термометрів покажуть від +30° до +33°. Варто зазначити, що на північному заході та північному сході країни очікуються дощі, а в деяких районах ці опади можуть навіть супроводжуватися сильними грозами.

Східна частина України також буде характеризуватися комфортною погодою. Протягом дня очікується суха погода з мінливою хмарністю, а температура повітря підніметься до +26°…+28°.

У центральному регіоні країни очікується тепла погода від +28° у Полтаві до +33° у Вінниці. Крім того, у Полтавській області можливий невеликий дощ. На решті території України очікується суха погода.

У південній частині України також буде досить спекотно. Тут стовпчики термометрів піднімуться до +29°…+33°, опадів не передбачається.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress