Існує категорія людей, які не можуть обійтися без кропу – часто називають “очищувачем”

Стала популярною традицією на кулінарних сайтах рекомендація посипати страву кропом. Однак, не всі знають про користь цієї пряної травички для кишечника. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна розповіла про те, як він благотворно впливає на травлення.

Кріп як очищувач

Особливу увагу слід приділити кропу літнього періоду. Він має кучеряву зелену структуру, що відрізняється від інших рослин тим, що дуже ефективно знімає здуття. У літній період це явище виникає часто через ослаблений стан шлунково-кишкового тракту.

“Зазвичай люди похилого віку проводять більше часу у стані малорухомості, що може спричиняти закріплення. Олена Соломатіна зазначила, що Кріп може мати послаблюючий та очищувальний ефект, діючи як очищувач”.

Плюси та мінуси кропу

Кріп. Зображення: соцмережа

Цей рослинний вид є чудовим джерелом клітковини, що корисно впливає на організм. Він здатен звести надлишки жиру та цукру, а також знижувати рівень холестерину в крові. Мова йде про зелений кріп, який після сушіння використовується як приправа.

Однак, не всі можуть скористатися корисністю зелені. Дієтолог не рекомендує додавати кріп до їжі під час загострення захворювань шлунково-кишкового тракту та при наявності каменів у сечовивідній системі.

Петрушка вважається найбільш шкідливою зеленню для організму у похилому віці, оскільки містить щавлеву кислоту, яка може спричинити захворювання нирок та сечовидільної системи.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress