Хто ж їх прокляв? На королівську сім’ю навалилося нове нещастя

Фанати королівського сімейства вражені повідомленням про нове лихо, що трапилося в родині британського монарха. Як стало відомо, у Сари Фергюсон, герцогині Йоркської — мами принцеси Беатріс і Євгенії, ексдружина принца Ендрю, виявили агресивну форму раку шкіри, пише 7days. Причому ця новина поширилася менше ніж за тиждень після того, як було оголошено про хворобу двох інших членів королівської сім’ї — самого Карла і його невістки Кейт Міддлтон. Про це одним із перших повідомило видання Mirror.

Як ідеться в офіційному повідомленні, у герцогині виявлено меланому, яку ще називають “королевою злоякісних пухлин” через її здатність швидко поширюватися на інші частини тіла й органи, а також через те, що вона погано піддається лікуванню. Як було оголошено, цю пухлину виявив під час чергового профілактичного огляду дерматолог. І оскільки герцогиня торік перенесла операцію і пройшла курс лікування від іншої форми онкологічного захворювання — раку грудей, лікар наполіг на видаленні новоутворення, яке здалося підозрілим, і відправив його на аналіз.

Це сталося незадовго до Нового року. А незабаром після свята став відомий невтішний результат медичного дослідження. Однак офіційно оголошено про це було тільки зараз, уже після того, як стало відомо про операції Карла і принцеси Уельської. Згідно з повідомленням від Букінгемського палацу, монарх цього тижня буде змушений піддатися хірургічному втручанню — у зв’язку з проблемами з простатою. А Кейт Міддлтон, як незабаром оголосили, вже перенесла таємничу операцію на черевній порожнині, яка вивела принцесу з ладу як мінімум на два з половиною місяці. Така низка нещасть змусила найбільш забобонних фанатів навіть запідозрити, що на рідних монарха хтось “навів прокляття”. У це, звісно, вірять далеко не всі, проте новий, 2024 рік і справді розпочався для сім’ї Карла на рідкість невдало.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress