Лобода приголомшила шанувальників рідкісним фото дорослішої доньки у повному макіяжі

Світлана Лобода виховує двох доньок, яких вона вивезла з Росії ще 2021 року. Артистка оселилася зі спадкоємицями в Іспанії, щоб вони могли вести нормальне життя далеко від публічності. І відтоді співачка дуже рідко показує дітей, а обличчя молодшої — Тільди — приховує досі.

Однак у день народження старшої доньки Лобода зробила виняток і опублікувала фото підрослої Євангеліни в соцмережі. Дівчинка, батьком якої є український танцюрист Андрій Цар, 9 квітня відсвяткувала 13-річчя, однак на знімку вона видається набагато старшою за свої роки, бо вже активно користується косметикою. У Мережі не оцінили макіяж зоряної спадкоємиці та засудили співачку за те, що вона ростить Єву за своєю подобою. “Вилита мати”, “Дочка при повному макіяжі”, “Чи не зарано фарбуватися почала?” – обурилися фоловери.

Цікавляться шанувальники Лободи та тим, який вигляд має її молодша Тільда, якій 21 травня виповниться шість років. Дівчинка теж, напевно, дуже схожа на матір, а ось про батька дівчинки ніхто нічого не знає. Коли співачка тільки народила, вона вперто натякала, що завагітніла від соліста гурту Rammstein Тілля Ліндеманна, проте пізніше продюсер артистки Нателла Крапівіна зізналася, що всю історію з рокером вони вигадали заради піару і жодних стосунків у Лободи з ним ніколи не було, що вже говорити про спільну дитину.

Є, однак, й інша версія про батька Тільди. Подейкують, що ним є 52-річний мільярдер Артур Гранц. Мовляв, саме він оплачує розкішне життя артистки за кордоном, проте їхні стосунки приховує, бо перебуває в законному шлюбі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress