Оскар – 2023: чим пригощатимуть переможців і гостей церемонії

Цього року відбудеться 95-та церемонія нагородження премією “Оскар” 12 березня. Найкращі з кращих отримають свої заслужені нагороди та аплодисменти, а потім відбудеться святковий банкет для зірок “Оскара”. Дізнайтеся, що буде подано на столах цього року для знаменитостей.

Оголошено меню офіційної вечірки “Оскар” на цьому році. Якими смаколиками здивують гостей, номінантів та переможців премії видатні кулінари?

Підготовка меню для церемонії “Оскар” цього року зайняла майже рік. Шеф-кухар Елліот Гровер прислухався до порад заслуженого кухаря “Оскара” Вольфганга Пака та відвідав гастрономічний тур по Англії, щоб дослідити нюанси страв національної кухні та придивитися до роботи найкращих кухарів. Результатом цього дослідження є готове меню для церемонії “Оскар”. Воно залишається традиційним у багатьох аспектах, але пропонує сучасне тлумачення страв.

У афтепарті “Оскар” 2023 основною особливістю є мініатюрні страви. Елліот Гровер відзначив, що завдяки своїм скромним розмірам багато страв будуть більш спокусливими для гостей.

На церемонії нагородження “Оскар” 2023 року шеф-кухар виступив з презентацією своїх найкращих страв, які зможуть змагатися з попередніми творіннями. Він оголосив, що це буде останній акорд сезону вручення престижних нагород. Отже, ми раді поділитися з вами меню цього року на церемонії “Оскар”.

  • курячий пиріг зі стружкою з чорного трюфеля;
  • трайфли у вигляді морської листівки;
  • грибний “суп-кльоцки” з подушкою пурі і сумаховим хумусом;
  • фалафель з англійського гороху.

Отже, наразі відомо лише кілька з основних страв, які будуть подані на святковому банкеті.

Меню церемонії “Оскар” 2023 відрізняється від звичайних страв на рослинній основі, які зазвичай подаються на подібних заходах. Слід зазначити, що на афтепаті премії “Золотий глобус” були пропоновані тільки веганські страви.

Шеф-кухар Елліот Гровер, який створив меню під назвою “Оскар”, поділився своїм оригінальним рецептом риби та чіпсів, які він смажить у соусі з яловичини. “Я сподіваюся, що зможу успішно реалізувати свою ідею та здивувати своїх гостей. Вірю, що під час святкування люди стають більш відкритими до нових гастрономічних експериментів”, – розповів він. Очевидно, що Гровер мав на увазі саме кулінарні експерименти.

Давайте зачекаємо на відгуки зірок та гостей церемонії про неймовірне та різноманітне меню і побачимо, чи зможе шеф-кухар здивувати своїми незвичайними міні стравами.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress