Що нас чекає завтра? 15 вересня — дощі та грози в Україні

Україна

Сьогодні в Україні спостерігається атмосферний фронт, який прийшов із Західної Європи. На заході країни вже почалися дощі, які протягом дня та вечора будуть поширюватися на східні області, про це пише Наталка Діденко.

Щодо завтрашнього дня, 15 вересня, очікуються дощі, подекуди з грозами, особливо у східних та центральних областях України. Ці опади можуть супроводжуватися поривчастим вітром.

Натомість на заході, півночі та Вінниччині дощі вдень припиняться, і лише вночі можливі невеликі опади.

Температурний режим також відрізняється. Найнижчі температури очікуються в таких областях, як Чернігівська, Полтавська, Сумська, Харківська та Донецька, де стовпчики термометрів покажуть від +18 до +20 градусів. У більшості інших регіонів очікується температура від +20 до +24 градусів, що виглядає цілком комфортно. А от в Одесі, Миколаєві, Херсоні та Криму літня спека триватиме, і стовпчики термометрів покажуть від +25 до +29 градусів.

Кияни, якщо ви помітили, що у вас болить голова або ви відчуваєте втому, це може бути пов’язано з наближенням атмосферного фронту. Сьогодні ввечері та найближчої ночі до столиці прийдуть дощі, а також можливі грози. Проте вже завтра вдень опади припиняться. Температура повітря знизиться і 15 вересня сягне лише +20 градусів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress