...

У Риб можливі проблеми з організмом, а Левам протипоказано їсти жирну їжу: гороскоп на 13 березня 2023 року

У своєму прогнозі на 13 березня астролог Тамара Глоба розкриває, як він вплине на кожен з знаків зодіаку. Вона стверджує, що багатьом з них день принесе позитивні наслідки і навіть дозволить загадати бажання. Нижче наведено детальніші прогнози для кожного з знаків зодіаку на 13 березня.

Овни

Настав час для відпочинку. Усі Овни, які можуть взяти вихідний, просто зобов’язані це зробити. Хорошим рішенням буде просто зайнятися улюбленою справою. Можна почитати книжку, подивитися приємний фільм тощо. Також варто максимально захистити себе від людей, які викликають не найприємніші емоції. Астролог не рекомендує відвідувати косметологів, перукарів і спеціалістів із манікюру. Адже їм не вдасться втілити мрії в реальність.

Тельці

Цього дня Тельцям варто пам’ятати про те, що стосунки — це теж робота. Не потрібно весь час намагатися відстоювати свою думку. Іноді варто поступитися, щоб партнер не страждав. Потрібно зайнятися своїм тілом. Адже літо вже не за горами. Можна зайнятися будь-яким видом спорту. Головне, щоб це подобалося Тельцям. Тоді вони з великим задоволенням відвідуватимуть заняття.

Близнюки

Активничати цього дня Близнюкам точно не варто, хоч як би вони цього не хотіли. Найкраще просто сховатися теплою ковдрою і відпочити. Це допоможе їм набратися сил та енергії на майбутні робочі дні. Також не варто забувати про те, щоб помріяти. Адже багато бажань, які загадуватимуть Близнюки, можуть збутися. З другою половиною варто спілкуватися віртуально, скасувавши побачення.

гороскоп на 13 березня 2023 року

Раки

Деякі Раки почуваються зовсім втомленими. Для того щоб набратися сил, їм необхідно вирушити за місто. Адже свіже повітря Ракам просто необхідне. Також цього дня можна спілкуватися з новими, цікавими особистостями. Раки зможуть справити приємне враження. Це знайомство допоможе в майбутньому отримати підвищення кар’єрними сходами. Варто обов’язково уникати будь-яких конфліктних ситуацій.

Леви

Цього дня просто протипоказано їсти шкідливу і жирну їжу. Вона негативно позначиться не тільки на стані організму, а й на загальному самопочутті. У Левів може початися сильна апатія до всього, що відбувається. Ще будуть сильно дратувати люди, які не бажають виконувати своїх прямих обов’язків. У любовній сфері варто бути акуратними зі своїми бажаннями. Вони можуть не сподобатися другій половині.

Діви

Цього дня у представників знака відкриється нове дихання. Їм буде хотітися весь час бути активними. Астролог рекомендує все це використовувати в потрібному руслі. Перш за все, потрібно скласти чіткий план, а потім почати його виконувати. Дівам вдасться підігнати всі хвости і вони візьмуться за нові справи. Не потрібно переживати про те, що це вихідний. У Дів ще буде час для того, щоб відпочити.

гороскоп на 13 березня 2023 року

Терези

З боку другої половини може бути сюрприз. Він буде настільки приємним, що Терези не зможуть стримати свої емоції. Не потрібно цього боятися. Навпаки, партнеру буде дуже приємно побачити таку реакцію. Він зрозуміє, що всі старання не були марними. Хребет вимагає до себе пильної уваги. Тому найкраще йому не давати навантаження. За найменших болів потрібно звернутися до лікаря.

Скорпіони

Цього дня Скорпіонам варто обов’язково прислухатися до себе. Адже саме так їм вдасться знайти відповіді на всі запитання, що їх цікавлять. Скорпіонам не потрібно переоцінювати свої можливості, інакше може очікувати сильне розчарування. Якщо це робочий день, то потрібно знайти для себе цікаве заняття. Адже потрібні справи принесуть Скорпіонам одні негативні емоції.

Стрільці

У представників знака з’явиться відчуття того, що вони рухаються зовсім не туди. Щоб усе виправити, Стрільцям доведеться зробити переоцінку своїх цінностей. Найбільше на світі вони люблять свободу. Тому будь-які рамки дозволеного вони негативно розцінюють. Саме тому на роботі Стрільці весь час дивують начальство і колег своїми прогресивними поглядами на найпростіші речі.

гороскоп на 13 березня 2023 року

Козероги

Не варто звертати увагу, що це вихідний день. Робочі справи ніхто не скасовував. Адже це дуже сприятливий час для того, щоб призначати ділові переговори. У неформальній обстановці Козерогам вдасться схилити партнерів на свій бік і отримати від них саме те, що потрібно. Начальник після такого хитрого вчинку точно похвалить, можливо, навіть призначить непогану премію.

Водолії

Цього дня Водоліям найкраще менше базікати. Адже емоції їх будуть просто переповнювати. У такому разі вони можуть наговорити стільки всього зайвого, що потім не знатимуть, як викручуватися. У фінансовій сфері все буде добре. Можливі грошові надходження, яких Водолії навіть і не очікували. Також можна сміливо будувати плани на майбутнє з близькими і рідними людьми.

Риби

У вирішенні важливих питань Рибам варто користуватися не тільки головою, а й інтуїцією. Адже внутрішній голос представників знака розвинений від самого народження. Стан шкіри може підказати Рибам про можливі проблеми з організмом. Вечір обов’язково варто провести з другою половиною. Якщо її немає, то потрібно вирушити на її пошуки.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!