Як зберігати імбир, щоб він довше залишався свіжим: не потрібно класти його в холодильник

Цікаво, як зберігати корінь імбиру або тертий? Якщо ви любите додавати його в страви чи чаї, то у вас його напевно багато вдома. Деякі люди зберігають його в холодильнику, щоб він довше залишався свіжим. Подивіться, чи це гарне рішення, і як ще можна зберігати свіжий імбир.

Як зберігати імбир? Ви можете поставити його в холодильник або залишити на кухонному столі. У будь-якому випадку, однак, варто скористатися кількома швидкими хитрощами, щоб свіжий або тертий імбир довше зберігав свої властивості і, перш за все, свій запах. Якщо ви коли-небудь помічали, що ваш імбир пліснявий або м’який і зморшкуватий, ця стаття для вас.

Як зберігати імбир?

Імбир добре зберігати в прохолодному і сухому місці, але це не обов’язково холодильник. Ви можете помістити їх у повітряний контейнер або кошик . Щоб корінь довше зберігав свіжість і всі цінні властивості імбиру , додатково оберніть його харчовою плівкою або алюмінієвою фольгою. Ви також можете помістити його в поліетиленовий пакет або контейнер.

Як зберігати імбир

Якщо ви хочете зберігати імбир у холодильнику, закрийте його в коробку або загорніть у паперовий рушник . Завдяки йому волога з холодильника не осідає на корені і не зробить його м’яким і зморшкуватим. Міняйте рушник приблизно кожні 2 дні або коли помітите, що він уже дуже вологий.

Як зберігати тертий імбир?

Якщо ви любите додавати тертий імбир в чай ​​або суп, але не хочете витрачати час на те, щоб щоразу чистити і терти корінь, є спосіб це зробити. Одразу натріть більшу частину кореня і покладіть натертий імбир у пластиковий контейнер або пакет на блискавці.

Потім помістіть його в морозилку і використовуйте, коли захочете. Натертий заморожений імбир досить легко розділити, завдяки чому ложкою ви обов’язково отримаєте потрібну кількість. Під час приготування ви можете не очищати імбир – так ви збережете багато вітамінів і мінералів , а також клітковини, які містяться в шкірці або трохи нижче.

Як зберігати імбир

Скільки можна зберігати імбир?

Зберігати корінь імбиру можна приблизно 3-6 тижнів, хоча іноді довше. При зберіганні в сухому і темному місці може навіть дати сходи . Скористайтеся цим і посадіть імбир у горщик , щоб насолоджуватися ним ще довше.

Ви можете безпечно зберігати заморожений імбир приблизно 4-5 місяців. Перед використанням перевірте, чи має він правильний запах, смак і чи не змінилася його форма (наприклад, чи він не надто м’який, зморшкуватий чи не змінив колір).

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress