Які продукти швидко пробудять, якщо ви не виспалися: ось 5 рекомендацій

Буває, що кожен з нас має проблеми зі сном. У такі моменти, вранці корисним буде скористатися підтримкою швидкого та поживного сніданку, який зможе додати енергії та не дозволить вам заснути за робочим столом. Нижче наведено п’ять продуктів, які можна включити до свого ранкового раціону, щоб прокинутися та зберегти бадьорість протягом дня.

Правильні продукти для бадьорості

Варто відзначити, що до цього вибіркового асортименту для підбадьорення не входить чашка міцної кави. Видання Jerusalem Post пропонує звернути увагу на п’ять продуктів, які насправді допомагають нам фізично та емоційно підбадьоритися.

Лимон

Лимон – це цитрус, який є дуже корисним для здоров’я та може бути альтернативою кави. Якщо вам потрібно швидко підняти себе в тонусі, можна пити воду з додаванням лимона. Реакція, що відбувається, допоможе підвищити рівень енергії. Аромат лимонів також може допомогти зняти стрес та заспокоїтися. Вода з лимоном має корисний вплив на імунну систему, травлення, очищення організму та прискорення обміну речовин.

Банани

Науковці встановили, що банани є джерелом клітковини, вітаміну B6 та калію – важливого мінералу, який допомагає підтримувати рівень рідини в організмі та зберігати енергію протягом дня. У середньому, один банан містить 13% добової норми марганцю, що сприяє нормальній роботі мозку та нервової системи.

Авокадо

Авокадо містить багато корисних жирів, а також клітковину, вітаміни та мінерали, включаючи калій, який може допомогти зняти втому, та магній та вітаміни групи В, які знижують збудливість нервової системи.

Насіння чіа

Насіння чіа містять багато білків, жирів та клітковини, що забезпечує організм енергією. Вони також містять фітоестрогени лігнани, які особливо корисні для жіночого організму. Щоб скористатися корисними властивостями насіння чіа, їх слід вживати у перемеленому вигляді.

Гіркий шоколад

Шоколад корисний, якщо в ньому є не менше 60-80% какао. Це забезпечує організм калієм, залізом, кальцієм, цинком і магнієм. Він найкраще підходить для сніданку завдяки алкалоїдам, які перешкоджають засипанню. Крім того, теобромін і кофеїн, які містяться в шоколаді, дають непоганий заряд бадьорості.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress