Алла Борисівна знайшла комфортне місце на цвинтарі, спочинок Пугачової

Майже рік минув з того часу, як Примадонна разом зі своїм чоловіком і дітьми покинула територію Росії. Багато людей підозрюють, що за цим рішенням стоїть Максим Галкін, який через скандальні висловлювання втратив можливість повернутися до рідної країни та змусив свою колишню дружину слідувати за ним.

Наразі Алла Пугачова перебуває на новій батьківщині, в Ізраїлі, де отримала громадянство, проте її шанувальники тривожаться за її здоров’я через поширення тривожних чуток.

Під час подорожі зірка висловила бажання лікуватися, але не розкрила, що саме сталося з її здоров’ям. Можливо, вона вже вирішила всі питання з лікуванням, оскільки недавно з’явилася інформація про те, що сім’я збирається залишити країну та переїхати в інше місце. За словами музичного критика Павла Рудченка, Максим Галкін збирається перевести свою дружину та дітей в найближчому майбутньому, і все це з метою досягнення однієї мети.

Згідно з його заявою, на самому початку від’їзду з Росії, подружжя мала намір поїхати в Америку, ближче до онука Микити Преснякова. Однак на кінець прийняли рішення не ризикувати і залишилися в Ізраїлі. Зараз їхнім кінцевим пунктом є США, де, на думку музичного критика, є більше можливостей для реалізації планів.

Отже, виявляється, що нова ізраїльська Примадонна, Примадонна, діяла дуже обережно, не розголошуючи свій план. “Не було сумнівів, що фінальна точка буде там. Вони правильно обрали цвинтар для себе”, – повідомив Павло Рудченко. Як повідомляє Blitz.plus, за його словами можна зробити висновок, що Алла Пугачова замовила затишне місце на кладовищі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress