Анджеліна Джолі та Девід Маєр де Ротшильд: зустріч заради екології або щось більше

Акторка Анджеліна Джолі недавно викликала бурхливі обговорення в пресі, коли її зловили в ресторані з відомим мільярдером та екологом Девідом Маєром де Ротшильдом. Спочатку з’явилися чутки про їхній можливий роман, проте виявилось, що цей багатійші чоловік вже одружений з українською актрисою Кариною Кейко.

Хоча багато про цю пару невідомо, журналісти припускають, що їхня зустріч була пов’язана з темою екології, яку обидва дуже підтримують. Акторка відома своєю підтримкою екологічних і гуманітарних ініціатив, тому її зустріч з Девідом Маєром де Ротшильдом може бути пов’язана зі співпрацею на цих напрямках.

Девід Маєр де Ротшильд і Карина Дейко. Зображення: Getty Images

Нагадаємо, що Девід Маєр де Ротшильд одружений з українською актрисою Кариною Кейко, яка займається акторською кар’єрою за кордоном. Вона вже знялася у кількох відомих фільмах, таких як “Гічкок”, “Стати Бондом”, “Листопадові злочинці” та інші.

Хоча Анджеліна Джолі та Девід Маєр де Ротшильд зустрічаються вже довгий час, вони рідко з’являються разом на публіці і не афішують свої стосунки. Однак ці двоє відомі своїми екологічними та гуманітарними ініціативами, тому можливо, що їхня зустріч була пов’язана саме з цими питаннями.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress