“Холостяк” Олексій Топольський висміяв претензії Каті Лозовицької у саркастичній відповіді в Instagram

Алекс Топольський, головний герой 12-го сезону реаліті-шоу “Холостяк”, відповів на звинувачення, висунуті переможницею шоу Катею Лозовицькою. У саркастичному тоні Топольський відкинув претензії Лозовицької та заявив, що вона застрягла в минулому.

У серії Instagram Stories Топольський відповів на звинувачення Лозовицької у брехні. Він заявив, що не дарував їй квіти, оскільки вважав, що вона вже отримала достатньо уваги та популярності від підписників шоу. Топольський також стверджував, що батько Лозовицької підтвердив це в одному з епізодів шоу. Він також додав, що не звертав на неї особливої уваги, оскільки вважав все це грою для неї.

Щоб додати образи до образи, Топольський записав відеозвернення до Лозовицької, в якому попросив її відпустити їхні стосунки. Він стверджував, що інтерв’ю Лозовицької було сповнене ненависті, образи та прихованої агресії, і закликав її рухатися далі. Він привітав її з перемогою на шоу і побажав щастя у пошуку кохання.

Топольський закінчив своє повідомлення словами про те, що тепер у нього є дівчина, якій він подарував квіти. Він побажав Лозовицькій всього найкращого і закликав її насолоджуватися життям.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress