Камалія організувала незабутній відпочинок для своїх дітей у Бельгії після розлучення з Мохаммадом Захуром

Шоу бізнес

Відома як найбагатша співачка України, Камалія ніколи не підводить у виконанні своїх обіцянок. Оголошення про її розлучення з мільярдером пакистанського походження Мохаммадом Захуром здивувало багатьох шанувальників.

Однак, несподіваним поворотом подій стало те, що в соціальних мережах Камалія опублікувала фотографії, на яких вона разом із Захуром, здавалося б, нічого не змінилося. Вони були помічені разом у Пакистані, а згодом відвідали престижний Каннський кінофестиваль, де радісно відсвяткували день народження Камалії. Нещодавно співачка зачарувала своїх підписників чудовою поїздкою до Бельгії.

Висвітлюючи своє гламурне життя в Instagram, Камалія поділилася зворушливими фотографіями, на яких зображені її дві доньки, Арабелла та Мірабелла, яких вона виховує разом з пакистанським магнатом. У супровідному підписі артистка розкрила свою давню обіцянку провести відпустку з доньками, кульмінацією якої стала їхня феєрична подорож до Бельгії. Після прибуття на них чекав не хто інший, як заповітний жеребець Камалії – Gangham Style. Хоча, схоже, Мохаммад Захур цього разу не супроводжував їх, він залишився у своєму розкішному лондонському особняку.

Камалія з дітьми, фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

“Дії говорять голосніше за слова! Я виконав свою обіцянку дочкам, забезпечивши їм можливість провести час разом на заслуженому відпочинку. І ось ми в Бельгії, готові вирушити в захопливу пригоду з моїм улюбленим конем Gangham Style”, – з ентузіазмом поділилася Камалія в коментарі до фото.

Варто зазначити, що, попри оголошення про розлучення, багато відданих шанувальників припускають, що пара, можливо, помирилася і знайшла спільну мову. Чи відповідають ці чутки дійсності, покаже час. Тим часом Камалія, як любляча мати та успішний керівник, продовжує створювати незабутні моменти зі своїми доньками, зміцнюючи міцний зв’язок та плекаючи кожну їхню взаємодію, насолоджуючись компанією улюбленого коня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress