Колишній Джеймс Бонд обіймається з дружиною Кілі Шей на сяючому пляжному фото

Пірс Броснан розпочав новий рік з багатьма проектами і відзначив завершення одного з них у колі своїх близьких.

Актор поділився у соціальних мережах своїм селфі зі своєю дружиною, Кілі Шей Сміт, з якою вони є подружжям з 2001 року. Фотографія була зроблена на пляжі Маллагдерг в Ірландії після закінчення зйомок їх нового фільму “Чотири листки кохання”.

Подружжя закуталося від холоду, коли на них світило сонце, і вони не могли б виглядати більш сяючими, коли позаду простягалися приголомшливі краєвиди.

Пірс підписав свою фотографію: “І це все! Пляж Маллахдерг вздовж бурхливого Атлантичного океану. Успіх ірландців був з нами, коли сонце світило нам під час зйомок “Чотирьох листів кохання””.

Зображення: © Instagram

Кілька їхніх шанувальників відповіли просто смайликами-сердечками, а один ще й написав приємний коментар: “Ви двоє показуєте усім, яким має бути справжній шлюб. Любов і повага, плюс ви обоє виглядаєте казково!”. Інший також не стримував емоцій: “Люблю цю пару. Вона надхнення надихає. Справжнє кохання існує. Вип’ємо за ще 30 років”, а третій додав: “Гарний знімок удвох!” Пара також виховує синів Ділана, 26 років, і Періса, 22 роки, на яких ви можете поглянути у кліпі нижче.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress