Крутий не сховав правду про зв’язок Наташі Корольової з злочинцем

Наталя Корольова своєю красою здатна зачарувати будь-кого. Артистка добре це розуміє і вже звикла до того, що чоловіки, буквально, впадають до її ніг. Імовірно, тому співачка не збентежилася зв’язатися зі злочинцем.

Корольова заплатила високу ціну за своє знайомство з Ігорем Крутим. Ігор Крутий розповів про те, що трапилося зі співачкою на шоу “Доля людини”. Історія сталася у 90-ті роки, коли Наташа ще була дружиною Ігоря Ніколаєва.

У той час композитор і співачка збирали гроші на квартиру. Коли вони наблизилися до заповітної суми, вирішили обміняти рублі на долари. Однак, в той час не існувало обмінних пунктів в Росії, а банки з валютою також не працювали. Крім того, подібні фінансові операції були заборонені законом. Тому зірки збирали гроші на квартиру, складаючи їх у звичайні коробки та ховаючи під ліжком.

Корольова та Ніколаєв хотіли придбати нове житло, але продавець відмовлявся продавати його за рублі. У такій ситуації Наташа запропонувала звернутися до “спеціальної людини”, аби домогтися успіху. Ця “спеціальна людина” була бандитом. У день обміну на підстрахування подружжя запросило до себе Ігоря Крутого, щоб запобігти непередбачуваним ситуаціям.

За словами Крутого, приїжджий чоловік миттєво спокусив усіх трьох своєю чарівною присутністю, і вони віддали йому гроші, розслабившись. Але тільки після зникнення чоловіка Корольова вирішила перевірити валюту ще раз.

Ігор Якович поділився своїм спогадом про той час, коли Наталка побігла в іншу кімнату перераховувати гроші. Він зазначив, що вона була дуже недовірливою людиною. Однак зі страшним криком, що ледь не замерзла душа, Наталка вирвалася з кімнати, кажучи: “Ми жебраки!”

Виявилося, що в пачках стодоларових купюр були лише на зовнішній стороні, а всередині лежали дрібні купюри в один долар у вигляді паперових кусочків. Було необхідно повторно зібрати гроші для квартир “Дельфін” і “Русалка”.

Нагадаємо, що в 1992 році Ігор Ніколаєв і Наташа Корольова одружилися і прожили разом майже 10 років. В даний час співачка перебуває у шлюбі зі стриптизером Сергієм Глушком і є щасливою. У зіркової пари є син на ім’я Архип. З свого боку, Ніколаєв виховує доньку Вероніку, яку народив його третій шлюб з Юлією Проскуряковою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress