Лайма Вайкуле розставляє всі крапки над “і”: Алла Пугачова надає фінансову підтримку Збройним силам України

Російська артистка Алла Пугачова нещодавно опинилася під пильною увагою російських спецслужб, які розслідують її ймовірну фінансову підтримку української армії. Однак її подруга і колега, латвійська співачка Лайма Вайкуле, взяла на себе сміливість спростувати ці чутки.

У відео, розміщеному на її каналі YouTube, Вайкуле палко захищає Пугачову і відкидає звинувачення як безпідставні плітки. Вона пояснює, що, незважаючи на те, що Пугачова засуджує війну в Україні, вона не надсилала жодних грошей Збройним силам України.

Вайкуле пов’язує це з поточним фінансовим становищем Пугачової, стверджуючи, що зірка останнім часом не отримує жодного доходу. Вона навіть розповіла, що Пугачова не пропонувала їй допомоги, коли та потребувала коштів, ще раз підкресливши, що звинувачення є безпідставними.

“Я закликаю вас залишити Аллу, Максима і мене наодинці з цими дурними питаннями”, – благає Вайкуле у своєму відео.

Поки триває розслідування щодо ймовірної фінансової підтримки Пугачовою ЗСУ, заява Вайкуле слугує нагадуванням про те, що чутки та плітки можуть легко поширювати неправдиву інформацію. Вона також підкреслює важливість перевірки фактів та інформації, перш ніж робити поспішні висновки.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress