Музичний скандал: MamaRika розповіла про приниження Таїсії Повалій щодо українських учасників шоу

Музикантка MamaRika згадала, що Таїсія Повалій, співачка, раніше була членом журі популярного телевізійного шоу “Фабрика зірок”, але потім змінила свої пріоритети та відмовилася від цієї ролі.

MamaRika разом з іншими українськими зірками взяла участь у шоу, яке відбулося у 2012 році між Росією та Україною. Суддівський склад переважно складали так звані зірки з РФ, а також українська співачка Повалій, яка стверджувала, що є українкою.

Проте зрадниця не була налаштована на підтримку своїх молодих виконавців. Навпаки, вона спрямовувала свої зусилля на те, щоб давати їм найгірші оцінки та заважати їхньому успіху.

Під час того, коли вона була визнана артисткою в Україні, ми мали враження, що вона є нашою. Але, на жаль, у журі були люди, які були об’єктивно несправедливі та намагалися підірвати успіх українських артистів. Метою цього журі було боротися з нашою “фабрикою”, але як можна бути нашим, якщо ти не підтримуєш наших артистів? Вона давала нам лише 1-2 бали та ображала нас, це було очевидно, що вона була продажним інструментом, який діяв на вказівки інших людей. Це просто неприйнятно і я не можу стримати своїх емоцій. Таку думку висловила MamaRika під час інтерв’ю з GLOSTER FM.

Зображення: instagram.com/tpovaliyofficial

У той час українські артисти звертались до Повалій та її чоловіка – продюсера Ігоря Ліхути, і намагалися з’ясувати причину, чому їх музика не знаходила відгуків серед української аудиторії. Проте, вони не отримували чіткої відповіді.

Слід зазначити, що з 2014 року Повалій обрала Росію як свою сторону і продовжує виступати на концертах. Вона є прихильницею Путіна і не висловлює засудження війни на території своєї батьківщини, а також підтримує геноцид українців.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress