Нерозгадана історія розлучення Камалії: що призвело до розриву знаменитого пакистанського мільярдера

Недавно Камалія, найбагатша співачка України, зробила заяву про своє розлучення з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Ця новина викликала хвилю обурення та зацікавлення в інформаційних медіа. Багато людей з нетерпінням чекали на новини щодо того, як дівчаткам Арабеллі та Мірабеллі буде далі. У своєму останньому дописі на Instagram, Камалія поділилася важливою інформацією про те, з ким і де будуть жити її доньки.

У своєму пості в Instagram Камалія поділилася, що її доньки зараз перебувають у Лондоні зі своїм батьком, де вони будуть навчатися. Однак співачка висловила бажання привезти їх назад до Києва, в Україну, як тільки в школах відновляться заняття в офлайн-режимі. Вона вважає, що онлайн-освіта неефективна і що діти повинні відвідувати школу особисто.

“Моє серце зважає на їхню відсутність. Ми домовилися, що навіть якщо українські школи знову перейдуть на офлайн-режим, ми не будемо чекати на закінчення конфлікту, а з вересня повернемо дівчаток до Києва”, – розповіла Камалія.

Камалія

Завжди відомо було, що співачка ставиться дуже обережно до свого приватного життя, проте її приголомшливе розлучення із Захуром після двадцятирічного шлюбу стало головною темою в газетах. Попри те, що причини їхнього розриву залишаються невідомими, Камалія та Захур вирішили не розголошувати деталі цієї події. Пріоритет для них є комфорт їхніх доньок, тому вони вирішили залишатися в добрих стосунках.

Джерело фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress