...

Нездійснена мрія: Яскравий жіночий образ Влада Ями не потрапив на Євробачення

Влад Яма, відомий хореограф і танцюрист, привертає увагу своїм яскравим перевтіленням у жінку. Однак, попри його зусилля, ця метаморфоза не проклала йому шлях до участі в Євробаченні 2023 року, і тепер він шкодує про втрачену можливість.

Після рішення Влада Ями втекти до США соціальні мережі заполонили презирство і несхвалення. Навіть його внески на підтримку Збройних сил України не змогли заспокоїти обурення, пов’язане з його від’їздом. Насправді його пости, що виражають солідарність з Україною, викликали ще більше обурення серед його колег-співвітчизників, які сприймають його як притулок у той час, як мужні молоді люди воюють за свою Батьківщину.

У нещодавньому пості в Instagram Влад Яма продемонстрував свій потенціал приголомшливої жінки, прикрашеної яскравим макіяжем, довгими віями та підкресленими очима і губами. Однак, його фірмова борода була відсутня, що, здавалося б, підривало справжність його жіночого образу. Здається, Влад, можливо, саркастично намагався наслідувати Кончіту Вурст, бородату жінку, яка зачарувала глядачів під час Євробачення 2014 року, тріумфуючи від імені Австрії.

Підписуючи фото, Влад Яма зізнався: «Коли я зрозумів, що втратив свій шанс на Євробаченні».

Влад Яма

Варто зазначити, що почуття Влада небезпідставні, адже образ Кончіти Вурст, що перевтілився з чоловіка в жінку, викликав хвилю захоплення під час вищезгаданого конкурсу «Євробачення», зрештою забезпечивши перемогу Австрії. З розпущеним волоссям, ретельним макіяжем та ретельно підібраною сукнею Кончіта Вурст стала емблемою індивідуальності та впевненості у власних силах.

Нагадаємо, що Влад Яма разом з дружиною Ліліаною та сином виїхав з України до США на початку війни, коли чоловікам було заборонено виїжджати з країни. Продюсер Ігор Кондратюк поділився своєю думкою з цього приводу, визнавши чудові якості Влада, але висловивши скептицизм щодо того, що його присутність на фронті дійсно вплине на ситуацію.

Джерело фото: instagram.com/vladyama_official/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!