...

Незважаючи на все — рак: Алла Пугачова була майже безжиттєва, ніби пам’ятник

Російська співачка Алла Пугачова з чоловіком і дітьми живе в Ізраїлі. Їм довелося покинути Росію, оскільки не підтримують політику президента РФ і військового вторгнення російських військ на територію України.

Багато зірок російського шоу-бізнесу все ще спілкуються з Аллою Пугачовою та відвідують її. Нещодавно до Примадонни зайшов модельєр Валентин Юдашкін з дружиною Мариною. Зіркове подружжя полетіло до Тель-Авіва на два дні, щоб побачити маму і зустрітися з Аллою. На фото, які дружина Юдашкіна опублікувала у соцмережах, Пугачова виглядає як намальована, немов несправжня. До речі, на фото її не було з чоловіком.

Алла Пугачова та Валентин Юдашкін. Зображення: Соціальна мережа

Після приємної зустрічі подружній парі Юдашкіних настав час повертатися додому. Враховуючи, що у Валентина діагностовано рак, важливо зайнятися необхідними справами, ніж залишатися під боком Алли Пугачової.

«Ми вже вдома! Сьогодні ми збираємося привітати нашого друга Олександра Буйнова з Днем народження! Саша, бажаємо тобі щастя та здійснення мрій!» — повідомила Марина Юдашкіна у своєму телеграм-каналі.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!