...

Принц Гаррі стверджує, що » протилежні» побачення з Меган Маркл змінили їхні стосунки

Коли принц Гаррі отримав завдання спланувати свої перші побачення з Меган Маркл, він не міг просто вибрати модний ресторан або бар поблизу свого будинку. Вони хотіли зберегти свій квітучий роман у таємниці, поки не вирішать, чи це щось серйозне, а це означало, що їх ніколи не повинні були бачити разом.

Їхні перші два побачення відбулися в ексклюзивному барі для приватних осіб Soho House, а на третє побачення вони відпливли з «Ботсвани». Але після цього вони вирішили застосувати інший підхід до знайомства, який Гаррі описав як «перевернути весь процес». Вони поміняли романтичні вечори на затишні вечори вдома — і це назавжди змінило їхні стосунки.

Вони хотіли, щоб їхні стосунки не потрапляли в центр уваги. Фото: Netflix

В інтерв’ю, присвяченому їхнім заручинам, Гаррі сказав, що такий незвичайний підхід зробив їхні стосунки ще міцнішими.

«Нам довелося дещо змінити весь процес, і замість затишних вечорів перед телевізором, приготування вечері вдвох у нашому маленькому котеджі, ми вирішили піти на вечерю, щоб нас не бачили на людях. Тож ми змінили весь процес, тобто відкрили для себе інші можливості. І зробило нас до біса ближчими за короткий проміжок часу. Це безсумнівно», розповів Гаррі.

У своєму шоу на Netflix вони поділилися багатьма фотографіями з перших днів їхніх стосунків. Фото: Netflix

«Ми змогли по-справжньому пізнати один одного таким чином, а також запрошувати друзів на вечерю або на чай до його сім’ї, або щось подібне, і навіть, знаєте, просто знаходити час на довгі прогулянки за містом і просто розмовляти», додала Меган.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!