...

Шанувальники захоплюються «сяючою» красою 54-річної Дженніфер Еністон, яка вражає своїм нестаріючим виглядом

Дженніфер Еністон не залишила своїх підписників байдужими, опублікувавши один з останніх знімків. 54-річна акторка поділилася фотографією через свій бренд по догляду за волоссям LolaVie, на якій Дженніфер насолоджується життям у Парижі, переконуючись, що вона зібрала всі необхідні речі.

У цій публікації подружка Дженніфер пакувала сумку з мініатюрними дрібничками в дорогу, готуючись до подорожі до улюбленої столиці. Однак перша частина посту дійсно привернула увагу, оскільки Дженніфер дозволила своїй природній красі опинитися в центрі уваги для одного сенсаційного знімка.

Дженніфер виглядає приголомшливо на знімку. Зображення: Instagram

Зірка уважно дивилася в об’єктив камери, і світло відображалося від її шкіри, підкреслюючи її природну красу, а на її щоках був нанесений рум’янець. Дженніфер також зробила невеликий макіяж — нанесла помаду на губи і вибрала топ із бісеру на тонкому ремені, її світле волосся прикрашало її плечі.

Фотографія була опублікована з підписом «Минулого тижня в Парижі з найнеобхіднішим». Шанувальники миттєво розпочали коментувати її:

Шанувальники регулярно втрачають свідомість від її фотографій. Зображення: Corbis via Getty Images

«Гарненька дівчинка Джен», а інший сказав: «Виглядає як справжня принцеса Діснея!»; «Не можу повірити, що вона справжня», а четвертий щебетав: «Як вона сяяла зі своїм золотим волоссям».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!